Sylvie DEHON

Gynaecoloog-verloskundige
Niet-geconventioneerd
Volgende beschikbaarheid op ma 1 feb 2027

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Expertises

Pediatrische en adolescentengynaecologie

Locatie en contact

Hôpital Civil Marie Curie

  • Chaussée de Bruxelles 140, 6042 Lodelinsart
  • Telefoon

Centre de Santé des Fagnes (Chimay)

  • Boulevard Louise 18, 6460 Chimay
  • Telefoon

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Niet-geconventioneerd

Betalingen

Contant
Bancontact
Betalen met mobiel (QR-code)
Mastercard
Visa

Veelgestelde vragen

Accepteert Sylvie DEHON nieuwe patiënten?

Ja, Sylvie DEHON accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Sylvie DEHON?

Sylvie DEHON werkt bij: Hôpital Civil Marie Curie (Chaussée de Bruxelles 140, 6042 Lodelinsart); Centre de Santé des Fagnes (Chimay) (Boulevard Louise 18, 6460 Chimay).

Werkt Sylvie DEHON in een praktijk?

Sylvie DEHON werkt bij de volgende praktijk(en): HUMANI - Centre de Santé des Fagnes (Chimay)

Is Sylvie DEHON geconventioneerd?

Sylvie DEHON is niet geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.