Saad El Amari

Volgende beschikbaarheid op wo 21 okt 2026
Maak een afspraak

Locatie en contact

Gesproken talen

Arabisch (العربية)
Engels (English)
Frans (Français)
Nederlands (Nederlands)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Contant
Betalen met mobiel (QR-code)

Studies en opleidingen

  • Huisartsgeneeskunde UCL
  • Esthetische geneeskunde, anti-aging en levensduur CIME Paris
  • DIU Behandeling van kaalheid en haartransplantatie Université Lyon 1
Vertaald uit het Frans met AI

Specialisaties

Esthetisch arts en anti-agingarts
Haartransplantatie en behandeling van kaalheid
Huisarts
Vertaald uit het Frans met AI

RIZIV-nummer

18266286005

Veelgestelde vragen

Accepteert Saad El Amari nieuwe patiënten?

Ja, Saad El Amari accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Saad El Amari?

Saad El Amari werkt bij: Berchem Medical Center (Avenue Josse Goffin 217, 1082 Sint-Agatha-Berchem).

Werkt Saad El Amari in een praktijk?

Saad El Amari werkt bij de volgende praktijk(en): BERCHEM MEDICAL CENTER

Is Saad El Amari geconventioneerd?

Ja, Saad El Amari is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.