Anna DENIS

Longarts
Volgende beschikbaarheid op wo 6 jan 2027
Maak een afspraak

Let op

Uitsluitend patiënten vanaf 16 jaar
Vertaald uit het Frans met AI

Beschrijving

Longarts - Allergoloog

Vertaald uit het Frans met AI

Locatie en contact

RIZIV-nummer

10269115062

Veelgestelde vragen

Accepteert Anna DENIS nieuwe patiënten?

Ja, Anna DENIS accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Anna DENIS?

Anna DENIS werkt bij: CMR Seraing (Rue du Chêne 60, 4100 Seraing).

Werkt Anna DENIS in een praktijk?

Anna DENIS werkt bij de volgende praktijk(en): CMR Seraing - Clinique Médicale et Radiologique

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.