SIXTINE MIGNOT

Volgende beschikbaarheid op wo 18 nov 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Annulation rendez-vous

Pour toute annulation, merci d'annuler maximum 24h à l'avance. Dans le cas contraire 15€ seront facturés pour les frais de dossiers engendrés.

Locatie en contact

Kaart met de locatie van de praktijk

Maison médicale walhéroise

  • Vandaag (08:00 - 18:00)
  • Maison médicale walhéroise

    Kantooruren

    Maandag08:00-18:00
    Dinsdag08:00-18:00
    Woensdag08:00-18:00
    Donderdag08:00-18:00
    Vrijdag08:00-18:00
    ZaterdagGesloten
    ZondagGesloten

    Centre médical Patenier

    • Place Patenier 15, 5500 Dinant
    • Telefoon • E-mail • Kantooruren

    Centre médical Patenier

    Kantooruren

    MaandagGesloten
    DinsdagGesloten
    Woensdag13:30-18:00
    DonderdagGesloten
    VrijdagGesloten
    ZaterdagGesloten
    ZondagGesloten

    Beauraing

    • Rue de la famenne 1, 5570 Beauraing
    • E-mail

    Conventiestatus

    Gedeeltelijk geconventioneerd

    Betalingen

    Contant
    Betalen met mobiel (QR-code)

    Studies en opleidingen

    • Diplôme diététique Institut Paul Lambin
    • Diplôme spécialisation en gériatrique et psychogériatrie

    RIZIV-nummer

    56271282601

    Veelgestelde vragen

    Accepteert SIXTINE MIGNOT nieuwe patiënten?

    Ja, SIXTINE MIGNOT accepteert nieuwe patiënten.

    Waar werkt SIXTINE MIGNOT?

    SIXTINE MIGNOT werkt bij: Centre médical Patenier (Place Patenier 15, 5500 Dinant); Maison médicale walhéroise (Rue Albert Martin 6, 5520 Onhaye); Beauraing (Rue de la famenne 1, 5570 Beauraing).

    Is SIXTINE MIGNOT geconventioneerd?

    SIXTINE MIGNOT is gedeeltelijk geconventioneerd.

    Deze favoriet bewaren?

    Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.