Robert ELBAUM

Orthopedisch chirurg
Volledig geconventioneerd
Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

Expertises

Traumatologie
Pediatrische orthopedie

Locatie en contact

Gesproken talen

Engels (English)
Frans (Français)
Italiaans (Italiano)
Nederlands (Nederlands)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

RIZIV-nummer

18382587

Veelgestelde vragen

Waar werkt Robert ELBAUM?

Robert ELBAUM werkt bij: City Clinic (Avenue Louise 235B, 1050 Bruxelles); Delta (Boulevard du Triomphe 201, 1160 Oudergem).

Werkt Robert ELBAUM in een praktijk?

Robert ELBAUM werkt bij de volgende praktijk(en): Chirec - Delta

Is Robert ELBAUM geconventioneerd?

Ja, Robert ELBAUM is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.