REMY HENRI-JASPAR

Vestibulair kinesitherapeut
Volledig geconventioneerd
Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

🙌 Vertrek naar het buitenland 2025 🙌

Vanaf januari 2025 neemt mijn dierbare collega Anaïs PINGRENON de vestibulaire consultaties over. Raadpleeg haar agenda op ROSA.
Vertaald uit het Frans met AI

Expertises

Vestibulaire kinesitherapie

Locatie en contact

Kosten

Een geconventioneerde zorgverlener past gereguleerde tarieven toe, zonder extra kosten of supplementen.

Een niet-geconventioneerde zorgverlener legt zijn tarieven zelf vast, wat kan leiden tot een extra kost voor jou.

Voor nauwkeurige informatie die is afgestemd op je situatie, adviseren wij jou om contact op te nemen met je ziekenfonds.

Volledig geconventioneerd

Contant, Betalen met mobiel (QR-code)

Tarieven niet bepaald

Gesproken talen

Engels (English)
Frans (Français)
Spaans (Español)

Studies en opleidingen

  • Master in de kinesitherapie - ISEK HE2B (2020)
  • DU Lymfedrainage volgens de LEDUC-methode (2020)
  • DIU Duizeligheid en vestibulaire revalidatie - Sorbonne Université Paris (2021)
  • Craniosacrale therapie - Upledger Institute Belgium (CST1 - CST2)
Vertaald uit het Frans met AI

Specialisaties

Algemene kinesitherapie
Vestibulaire kinesitherapie
Vertaald uit het Frans met AI

RIZIV-nummer

50426538527

Website

Veelgestelde vragen

Waar werkt REMY HENRI-JASPAR?

REMY HENRI-JASPAR werkt bij: Cabinet HENRI-JASPAR Waterloo (Avenue de l’avocat 10, 1410 Waterloo).

Werkt REMY HENRI-JASPAR in een praktijk?

REMY HENRI-JASPAR werkt bij de volgende praktijk(en): CABINET HENRI-JASPAR Waterloo

Is REMY HENRI-JASPAR geconventioneerd?

Ja, REMY HENRI-JASPAR is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.