PIERRE DAMSEAUX

Maxillofaciale chirurg
Volledig geconventioneerd
Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

Hôpitaux Iris Sud | Iris Ziekenhuizen Zuid

Stomatoloog
Vertaald met AI

Locatie en contact

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Website

Veelgestelde vragen

Waar werkt PIERRE DAMSEAUX?

PIERRE DAMSEAUX werkt bij: Molière Longchamp (Rue Marconi 142, 1190 Bruxelles).

Werkt PIERRE DAMSEAUX in een praktijk?

PIERRE DAMSEAUX werkt bij de volgende praktijk(en): Hôpitaux Iris Sud - Molière Longchamp

Is PIERRE DAMSEAUX geconventioneerd?

Ja, PIERRE DAMSEAUX is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.