Philip Pattyn

Gynaecoloog-verloskundige
Volledig geconventioneerd
Vandaag beschikbaar
Maak een afspraak

privé raadpleging

enkel telefonisch 0475694630 adres : loweestraat 13 Massemen

Beschrijving

Dr Pattyn werkt in Wetteren. Hij is actief op het vlak van prenatale opvolging en echografie, vruchtbaarheidsonderzoek en algemene gynaecologie. Hij maakt deel uit van het team van het Centrum voor Menopauze van de polik…

Vertaald met AI

Locatie en contact

polikliniek Rode Heuvel

  • Rode Heuvel 2, 9230 Wetteren
  • Telefoon • E-mail

polikliniek Rode Heuvel

Praktische informatie

  • Toegankelijk met rolstoel
  • parking scheldekaai
  • foyer d'accueil pour Mère et Femme

    • Rue Osseghem 90, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
    • Telefoon • E-mail

    foyer d'accueil pour Mère et Femme

    Praktische informatie

  • Toegankelijk met rolstoel
  • beekkant
  • rue osseghem
  • Gesproken talen

    Engels (English)
    Frans (Français)
    Nederlands (Nederlands)

    Conventiestatus

    Volledig geconventioneerd

    Betalingen

    Contant
    Bancontact
    Betalen met mobiel (QR-code)

    Studies en opleidingen

    • KU Leuven 1981 Grote Onderscheiding, specialisatie in Leuven en University of Cape Town, Université de Clermont Ferrant
    Vertaald met AI

    Specialisaties

    gynaecologie-verloskunde-fertiliteit
    Vertaald met AI

    RIZIV-nummer

    14509913340

    Veelgestelde vragen

    Accepteert Philip Pattyn nieuwe patiënten?

    Ja, Philip Pattyn accepteert nieuwe patiënten.

    Waar werkt Philip Pattyn?

    Philip Pattyn werkt bij: polikliniek Rode Heuvel (Rode Heuvel 2, 9230 Wetteren); foyer d'accueil pour Mère et Femme (Rue Osseghem 90, 1080 Sint-Jans-Molenbeek).

    Is Philip Pattyn geconventioneerd?

    Ja, Philip Pattyn is volledig geconventioneerd.

    Deze favoriet bewaren?

    Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.