MONIA LIVIN

Volgende beschikbaarheid op do 5 nov 2026
Maak een afspraak

Beschrijving

Osteopaat D.O., ik bied je een globale en gepersonaliseerde behandeling. Ik begeleid volwassenen, baby’s en kinderen, en volgde een aanvullende opleiding in pediatrische osteopathie. Daarnaast ben ik opgeleid in de behan…

Vertaald uit het Frans met AI

Locatie en contact

Mon cabinet

  • Rue Chapelle Langlet 59, 7100 Saint-Vaast
  • Telefoon • E-mail • Kantooruren

Mon cabinet

Kantooruren

Maandag09:00-17:00
Dinsdag09:00-17:00
Woensdag09:00-20:00
Donderdag09:00-15:00
Vrijdag09:00-17:00
Zaterdag09:00-13:00
ZondagGesloten

Cabinet Deburges

  • Rue Deburges 35, 7110 Houdeng-Goegnies
  • Telefoon • E-mail

Gesproken talen

Engels (English)
Frans (Français)

Conventiestatus

Niet-geconventioneerd

Betalingen

Contant

Studies en opleidingen

  • Gediplomeerd osteopaat D.O. (IAO)
Vertaald uit het Frans met AI

Specialisaties

Migraine
Pediatrie
Volwassenen
Zwangere vrouwen
Vertaald uit het Frans met AI

RIZIV-nummer

rosa

Veelgestelde vragen

Accepteert MONIA LIVIN nieuwe patiënten?

Ja, MONIA LIVIN accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt MONIA LIVIN?

MONIA LIVIN werkt bij: Mon cabinet (Rue Chapelle Langlet 59, 7100 Saint-Vaast); Cabinet Deburges (Rue Deburges 35, 7110 Houdeng-Goegnies).

Is MONIA LIVIN geconventioneerd?

MONIA LIVIN is niet geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.