Mondher GHARBIA

Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

Locatie en contact

Clinique Léon Neuens

  • Rue du Beau Moulin 80, 6200 Châtelet
  • Telefoon

Polyclinique du Mambourg

  • Boulevard Zoé Drion 1, 6000 Charleroi
  • Telefoon

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Contant
Bancontact
Betalen met mobiel (QR-code)
Mastercard
Visa

Veelgestelde vragen

Waar werkt Mondher GHARBIA?

Mondher GHARBIA werkt bij: Clinique Léon Neuens (Rue du Beau Moulin 80, 6200 Châtelet); Polyclinique du Mambourg (Boulevard Zoé Drion 1, 6000 Charleroi).

Werkt Mondher GHARBIA in een praktijk?

Mondher GHARBIA werkt bij de volgende praktijk(en): HUMANI - Polyclinique du Mambourg

Is Mondher GHARBIA geconventioneerd?

Ja, Mondher GHARBIA is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.