Michelle Vercauteren

Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

Een afspraak maken

Intake gesprek: U wordt gecontacteerd door de logopediste om een intake gesprek in te plannen.

Therapie in de vakantie: Via de Rosa kalender kan u zelf een afspraak maken. Een afspraak kan tot 48u vooraf gepland worden en tot 24u vooraf geannuleerd.

Indien het niet lukt een afspraak te maken, mag u me contacteren.

Locatie en contact

Kosten

Een geconventioneerde zorgverlener past gereguleerde tarieven toe, zonder extra kosten of supplementen.

Een niet-geconventioneerde zorgverlener legt zijn tarieven zelf vast, wat kan leiden tot een extra kost voor jou.

Voor nauwkeurige informatie die is afgestemd op je situatie, adviseren wij jou om contact op te nemen met je ziekenfonds.

Volledig geconventioneerd

Aanvangsbilan (30min)

De totale kosten van een bilan zijn afhankelijk van de duur, die varieert van 30 minuten tot 2 uur en 30 minuten, afhankelijk van de aandoening.

€ 44,18

Vervolgafspraak (30min)

€ 37,35

Vervolgafspraak (60min)

€ 75,01

Deze tarieven dienen als indicatie en kunnen variëren.

Gesproken talen

Nederlands (Nederlands)

RIZIV-nummer

60666570801

Website

Veelgestelde vragen

Waar werkt Michelle Vercauteren?

Michelle Vercauteren werkt bij: Timida (Beekstraat 23/0101, 2830 Tisselt).

Werkt Michelle Vercauteren in een praktijk?

Michelle Vercauteren werkt bij de volgende praktijk(en): Timida

Is Michelle Vercauteren geconventioneerd?

Ja, Michelle Vercauteren is volledig geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.