Madison Dubois

Volgende beschikbaarheid op za 26 sep 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Beschrijving

Psychologue clinicienne, j'accompagne les adultes et les personnes âgées (avec ou sans troubles cognitifs) face aux difficultés personnelles, relationnelles ou professionnelles. J'offre également un soutien essentiel aux

Locatie en contact

Conventiestatus

Niet-geconventioneerd

Betalingen

Contant
Betalen met mobiel (QR-code)

Studies en opleidingen

  • Master en Sciences psychologiques

Website

Veelgestelde vragen

Accepteert Madison Dubois nieuwe patiënten?

Ja, Madison Dubois accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Madison Dubois?

Madison Dubois werkt bij: Biercée-Centre Médical (Rue Grignard 34, 6533 Biercée).

Werkt Madison Dubois in een praktijk?

Madison Dubois werkt bij de volgende praktijk(en): Centre Médical De Biercée

Is Madison Dubois geconventioneerd?

Madison Dubois is niet geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.