Julien Collignon

Kinesitherapeut
Niet-geconventioneerd
Volgende beschikbaarheid op ma 26 okt 2026
Maak een afspraak

Verlof

🌞Ik ben met verlof van 04/09 tot 20/09🌞
Vertaald uit het Frans met AI

Beschrijving

Sinds 2009 ben ik kinesitherapeut (Master UCL) en oefen ik mijn beroep met passie uit. Mijn behandeling is gericht op een grondige aanpak, eerder dan op kortetermijnverlichting van de symptomen. Ik blijf me bijschole…

Vertaald uit het Frans met AI

Expertises

Algemene kinesitherapie
Sportkinesitherapie
Maxillofaciale kinesitherapie
Hersteltraining (na intensieve zorg)
Respiratoire kinesitherapie
Manipulaties (mobilisatie)
Mulligan-methode
Shockwavetherapy

Locatie en contact

Kaart met de locatie van de praktijk

Centre Médical du Val

Kantooruren

Maandag08:00-18:15
Dinsdag08:00-17:30
Woensdag08:30-15:00
Donderdag08:00-18:00
Vrijdag08:00-15:30
ZaterdagGesloten
ZondagGesloten

Praktische informatie

  • Toegankelijk met rolstoel
  • 36
  • Stockel
  • 39
  • le centre médical du Val dispose d'un parking privé de 7 places
  • Kosten

    Een geconventioneerde zorgverlener past gereguleerde tarieven toe, zonder extra kosten of supplementen.

    Een niet-geconventioneerde zorgverlener legt zijn tarieven zelf vast, wat kan leiden tot een extra kost voor jou.

    Voor nauwkeurige informatie die is afgestemd op je situatie, adviseren wij jou om contact op te nemen met je ziekenfonds.

    Niet-geconventioneerd

    Contant, Bancontact, Visa

    Tarieven niet bepaald

    Gesproken talen

    Engels (English)
    Frans (Français)

    Studies en opleidingen

    • Master in de kinesitherapie - UCL 2009
    • Myofasciale crochetage - Paris 2012
    • Academie voor manuele en sporttherapie - Namur 2013-2015
    • Kinesiotaping - Lille 2014
    • Sportkinesitherapie - Brussel 2017
    • Mulligan therapy - UCL 2019 en 2020
    • Schouder op zijn best - Brussel 2022
    • Cervico-maxillofaciale kinesitherapie - UCL 2023
    • Clinique du coureur 1.0: Basisprincipes van hardloopblessures - Brussel 2024
    • Clinique du coureur 1.1: Diagnose van blessures aan de onderste ledematen: Praktische aspecten - Brussel 2024
    • Clinique du coureur 1.2: Behandeling van hardloopblessures: praktische aspecten - Chamonix 2024
    • Clinique du coureur 1.3: Behandeling van de hardlopersvoet - Chamonix 2024
    • Vasculaire aandoeningen die musculoskeletale aandoeningen nabootsen - e-learning 2025
    • Neurologische aandoeningen bij musculoskeletale klachten - Lyon 2025
    Vertaald met AI

    Specialisaties

    Algemene kinesitherapie
    Kinesitherapie voor kaakgewrichtsaandoeningen (TMJ)
    Pre- en postoperatieve kinesitherapie
    Respiratoire kinesitherapie voor volwassenen en kinderen
    Sportkinesitherapie
    Vertaald uit het Frans met AI

    RIZIV-nummer

    53789072527

    Website

    Veelgestelde vragen

    Accepteert Julien Collignon nieuwe patiënten?

    Ja, Julien Collignon accepteert nieuwe patiënten.

    Waar werkt Julien Collignon?

    Julien Collignon werkt bij: Centre Médical du Val (Rue Edouard Gersis 18, 1150 Sint-Pieters-Woluwe).

    Is Julien Collignon geconventioneerd?

    Julien Collignon is niet geconventioneerd.

    Deze favoriet bewaren?

    Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.