Isabelle Ponchaut

Psychomotorisch Therapeut
Volgende beschikbaarheid op ma 12 okt 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Beschrijving

Psychomotricienne reconnue par l'UPBPF, j'accompagne les enfants et pré-adolescent jusque 12 ans avec une approche centrée sur le corps, le mouvement et le jeu.

Locatie en contact

Centre Santé Cartier

  • Rue de Cartier 61, 6030 Marchienne-au-Pont
  • Telefoon • E-mail • Kantooruren

centre La Chrysalide

  • rue Jenneval 11, 6040 Jumet
  • Telefoon • E-mail

Gesproken talen

Frans (Français)

Betalingen

Contant
Betalen met mobiel (QR-code)

Studies en opleidingen

  • Bachelier en psychologie option psychopédagogie et psychomotricité
  • Spécialisation en psychomotricité
  • Formation de base en danse-thérapie

RIZIV-nummer

rosa

Website

Veelgestelde vragen

Accepteert Isabelle Ponchaut nieuwe patiënten?

Ja, Isabelle Ponchaut accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Isabelle Ponchaut?

Isabelle Ponchaut werkt bij: Centre Santé Cartier (Rue de Cartier 61, 6030 Marchienne-au-Pont); centre La Chrysalide (rue Jenneval 11, 6040 Jumet).

Werkt Isabelle Ponchaut in een praktijk?

Isabelle Ponchaut werkt bij de volgende praktijk(en): Centre Santé Cartier

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.