Ionela BOLD

Volgende beschikbaarheid op wo 14 okt 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Expertises

Algemene pneumologie
Luchtwegallergie (hooikoorts, huisstofmijt)
Thoracale oncologie (longkanker)
Rookstopbegeleiding / Tabakologie

Locatie en contact

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Website

Veelgestelde vragen

Accepteert Ionela BOLD nieuwe patiënten?

Ja, Ionela BOLD accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Ionela BOLD?

Ionela BOLD werkt bij: Porte de Hal- Entrée Polyclinique (boulevard de Waterloo 129, 1000 Bruxelles).

Werkt Ionela BOLD in een praktijk?

Ionela BOLD werkt bij de volgende praktijk(en): CHU Saint-Pierre - UMC Sint-Pieter - Porte de Hal- Entrée Polyclinique

Is Ionela BOLD geconventioneerd?

Ja, Ionela BOLD is volledig geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.