Profile picture of Francesca CARELLA

Francesca CARELLA

Volgende beschikbaarheid op Di, 7 jul. 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Locatie en contact

map showing the location of the site

Gesproken talen

Engels (English)
Frans (Français)
Italiaans (Italiano)
Spaans (Español)

Conventiestatus

Niet-geconventioneerd

RIZIV-nummer

17747238

Veelgestelde vragen

Accepteert Francesca CARELLA nieuwe patiënten?

Ja, Francesca CARELLA accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Francesca CARELLA?

Francesca CARELLA werkt bij: City Clinic (Avenue Louise 235B, 1050 Bruxelles).

Werkt Francesca CARELLA in een praktijk?

Francesca CARELLA werkt bij de volgende praktijk(en): Chirec - City Clinic

Is Francesca CARELLA geconventioneerd?

Francesca CARELLA is niet geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.