Eyal GAN-EL

Orthopedisch chirurg
Volledig geconventioneerd
Volgende beschikbaarheid op di 27 okt 2026
Maak een afspraak

Expertises

Voet- en enkel

Locatie en contact

Hôpital Civil Marie Curie

  • Chaussée de Bruxelles 140, 6042 Lodelinsart
  • Telefoon

Hôpital André Vésale

  • Rue de Gozée 706, 6110 Montigny-le-Tilleul
  • Telefoon

Centre de Santé des Fagnes (Chimay)

  • Boulevard Louise 18, 6460 Chimay
  • Telefoon

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Contant
Bancontact
Betalen met mobiel (QR-code)
Mastercard
Visa

Veelgestelde vragen

Accepteert Eyal GAN-EL nieuwe patiënten?

Ja, Eyal GAN-EL accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Eyal GAN-EL?

Eyal GAN-EL werkt bij: Hôpital Civil Marie Curie (Chaussée de Bruxelles 140, 6042 Lodelinsart); Hôpital André Vésale (Rue de Gozée 706, 6110 Montigny-le-Tilleul); Centre de Santé des Fagnes (Chimay) (Boulevard Louise 18, 6460 Chimay).

Werkt Eyal GAN-EL in een praktijk?

Eyal GAN-EL werkt bij de volgende praktijk(en): HUMANI - Centre de Santé des Fagnes (Chimay)

Is Eyal GAN-EL geconventioneerd?

Ja, Eyal GAN-EL is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.