Audrey Mouffe

Klinisch psycholoog
Niet-geconventioneerd
Volgende beschikbaarheid op vr 25 sep 2026

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Information annulation

Attention: toute séance non décommandée 48H avant le rdv, vous sera facturée et le montant sera à payer lors de la consultation prochaine. Au plaisir de vous rencontrer

Beschrijving

Psychologue, coach et formatrice pour adulte, j'accompagne toute personne dans sa sphère professionnelle dans : l’évolution de carrière, l’obtention d’une promotion, La réorientation professionnelle, Bilan des compétence

Locatie en contact

Centre médical ARBORESCO

  • Rue Général de Gaulle 3, 1310 Terhulpen
  • Telefoon • E-mail • Kantooruren

Consultation online

  • , 1310 La Hulpe
  • E-mail

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Niet-geconventioneerd

Betalingen

Contant
Betalen met mobiel (QR-code)

Studies en opleidingen

  • master en psychologie
  • formation en burn out parental
  • formation en trauma

Specialisaties

(ré)orientation professionnelle
bilan des compétences
burn out
coaching professionnel
gestion du stress
harcelement

RIZIV-nummer

rosa

Website

Veelgestelde vragen

Accepteert Audrey Mouffe nieuwe patiënten?

Ja, Audrey Mouffe accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt Audrey Mouffe?

Audrey Mouffe werkt bij: Centre médical ARBORESCO (Rue Général de Gaulle 3, 1310 Terhulpen); Consultation online ( , 1310 La Hulpe).

Werkt Audrey Mouffe in een praktijk?

Audrey Mouffe werkt bij de volgende praktijk(en): Centre médical ARBORESCO

Is Audrey Mouffe geconventioneerd?

Audrey Mouffe is niet geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.