Antonio ESPOSITO

Fysisch geneesheer
Volledig geconventioneerd
Geen online beschikbaarheid
Maak een afspraak

Locatie en contact

Hôpital Civil Marie Curie

Hôpital Léonard de Vinci

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Contant
Bancontact
Betalen met mobiel (QR-code)
Mastercard
Visa

Veelgestelde vragen

Waar werkt Antonio ESPOSITO?

Antonio ESPOSITO werkt bij: Hôpital Civil Marie Curie (Chaussée de Bruxelles 140, 6042 Lodelinsart); Hôpital Léonard de Vinci (Rue de Gozée 706, 6110 Montigny-le-Tilleul).

Werkt Antonio ESPOSITO in een praktijk?

Antonio ESPOSITO werkt bij de volgende praktijk(en): HUMANI - Hôpital Léonard de Vinci

Is Antonio ESPOSITO geconventioneerd?

Ja, Antonio ESPOSITO is volledig geconventioneerd.

Deze zorgverlener bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan jouw zorgteam. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.