Dr Aline POELAERT

Volgende beschikbaarheid op do 29 okt 2026
Geen online beschikbaarheid voor nieuwe patiënten
Maak een afspraak

Welkom

Via deze website kunt u een afspraak maken voor een consultatie huisartsgeneeskunde
in het Centre Médical de Tihange
Als u geen tijdslot vindt dat aan uw behoeften voldoet en voor huisbezoeken,
contacteer ons telefonisch op 0486 / 88 02 19

Vertaald uit het Frans met AI

Beschrijving

huisarts 0486 88 02 19

Vertaald uit het Frans met AI

Locatie en contact

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Contant
Betalen met mobiel (QR-code)

Specialisaties

Huisarts
Vertaald uit het Frans met AI

RIZIV-nummer

15861775004

Veelgestelde vragen

Accepteert Dr Aline POELAERT nieuwe patiënten?

Dr Aline POELAERT accepteert geen nieuwe patiënten.

Waar werkt Dr Aline POELAERT?

Dr Aline POELAERT werkt bij: Centre Médical de Tihange (GRAND ROUTE 75, 4500 Tihange).

Werkt Dr Aline POELAERT in een praktijk?

Dr Aline POELAERT werkt bij de volgende praktijk(en): Centre Médical de Tihange

Is Dr Aline POELAERT geconventioneerd?

Ja, Dr Aline POELAERT is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.