ALIA HADEFI

Gastro-enteroloog
Volledig geconventioneerd
Volgende beschikbaarheid op ma 18 jan 2027

Aanvaardt nieuwe patiënten

Maak een afspraak

Locatie en contact

Hôpital Erasme

  • Route de Lennik 808, 1070 Bruxelles
  • Telefoon

Institut Jules Bordet

  • Rue Meylemeersch 90, 1070 Anderlecht
  • Geen contactgegevens

Gesproken talen

Frans (Français)

Conventiestatus

Volledig geconventioneerd

Betalingen

Bancontact
Mastercard
Visa

Veelgestelde vragen

Accepteert ALIA HADEFI nieuwe patiënten?

Ja, ALIA HADEFI accepteert nieuwe patiënten.

Waar werkt ALIA HADEFI?

ALIA HADEFI werkt bij: Hôpital Erasme (Route de Lennik 808, 1070 Bruxelles); Institut Jules Bordet (Rue Meylemeersch 90, 1070 Anderlecht).

Werkt ALIA HADEFI in een praktijk?

ALIA HADEFI werkt bij de volgende praktijk(en): Hôpital Universitaire de Bruxelles - Institut Jules Bordet

Is ALIA HADEFI geconventioneerd?

Ja, ALIA HADEFI is volledig geconventioneerd.

Deze favoriet bewaren?

Meld je aan om hem/haar toe te voegen aan je favorieten. Nog geen account? Je kan er een aanmaken in enkele stappen.