KRISTA CALCOEN

Nächster freier Termin am Do., 22. Okt. 2026
Termin vereinbaren

Nieuw aanbod hartcoherentietrainingen

De trainingen hartcoherentie voor volwassenen start op 20/4/26. Inschrijven kan nu via www.groepspraktijkzeghetmaar.be.
Nieuw is ons aanbod voor hartcoherentietrainingen voor kinderen 6-12 jr. Start vanaf mei 2026 in de Groepspraktijk Zeg Het Maar. Inschrijven kan vanaf 25 april 2026.
Ook de leefdtijdsgroep 13-18-jarigen kan steeds bij mij op intake komen.

Über mich

-Op zoek naar meer veerkracht en balans in je leven? Dan is een traject hartcoherentie iets voor jou. -De menopauze is een transitieperiode met veel veranderingen zowel fysiek als psychisch. Ik ben er dan geaag voor jou…

Standort und Kontakt

Karte mit dem Standort der Praxis

Groepspraktijk Zeg Het Maar

  • Heute (10:00 - 12:00)
  • Groepspraktijk Zeg Het Maar

    Öffnungszeiten

    Montag10:00-12:00
    Dienstag14:00-20:00
    Mittwoch10:00-12:00
    Donnerstag14:00-17:00
    Freitag14:00-19:00
    SamstagGeschlossen
    SonntagGeschlossen

    Praktische Informationen

  • Gratis straatparkeren.
  • Gesprochene Sprachen

    Niederländisch (Nederlands)

    Konventionierungsstatus

    Nicht konventioniert

    Zahlungsmöglichkeiten

    Bar
    Mobiles Bezahlen (QR-Code)

    Aus- und Weiterbildung

    • Arts, KUL 1996
    • Jeugdgezondheidszorg, KUL 1999
    • Menopauzeconsulent, Vives Kortrijk, 2025
    • Hartcoherentiecoach, opleiding Louis Van Nieuland
    • Hartekracht coach

    LIKIV-Nummer

    13577327009

    Website

    Häufig gestellte Fragen

    Nimmt KRISTA CALCOEN neue Patienten auf?

    Ja, KRISTA CALCOEN nimmt neue Patienten auf.

    Wo arbeitet KRISTA CALCOEN?

    KRISTA CALCOEN arbeitet an folgenden Standorten: Groepspraktijk Zeg Het Maar (Gelijkheidstraat 88/00/002, 8400 Ostende).

    Ist KRISTA CALCOEN konventioniert?

    KRISTA CALCOEN ist nicht konventioniert.

    Diesen Favoriten speichern?

    Melden Sie sich an, um dieses Profil zu Ihren Favoriten hinzuzufügen. Noch kein Konto? Erstellen Sie eines in wenigen Schritten.